• O společnosti

  rádi se dělíme o zkušenosti s navrhováním řešení v oblasti procesů a IT

  Již přes 10 let...

  ...naše společnost Actis, s.r.o. podporuje své zákazníky při zvyšování jejich výkonnosti a zlepšování týmové spolupráce tím, že navrhuje a implementuje opatření v oblasti procesů a informačních technologií.

  Pro své zákazníky z různých oborů je dlouhodobým a spolehlivým partnerem, který rychle uspokojuje jejich měnící se potřeby. Neustále objevuje nové oblasti, v nichž mohou být naše řešení užitečná, a zákazníkům je přináší tak, že odpovídají jejich specifickým požadavkům.

  Stavíme na dynamičnosti, inovativnosti, flexibilitě a kvalifikovanosti našich lidí. Pro naše zaměstnance vytváříme pestré a měnící se prostředí, které jim umožňuje osobní růst a zvyšování kvalifikace.

 • Partneři

  Silná partnerství pro IBM portfolio produktů a služeb

  IBM Advanced Business Partner

  Strategický a silný partner ve světě informačních technologií

  Od založení společnosti rozvíjíme partnerství se softwarovou sekcí IBM. Díky dlouhodobé spolupráci se můžeme spolehnout na přístup k nejnovějším technologiím i budoucím trendům. Toto partnerství chceme dále upevňovat zvyšováním počtu certifikovaných odborníků. Z velkého množství produktů větve IBM Software se zabýváme primárně IBM Collaboration Solutions.

  Ytria Partner pro ČR, SR

  Nástroje pro efektivní vývoj a administraci

  S vývojem aplikací a administrací prostředí na platformě IBM Notes & Domino nám velmi pomáhají výkonné nástroje od společnosti Ytria. Nástroje používáme denně, velmi zefektivnili naši práci a našim vývojářům odpadly zbytečné a zatracované postupy při vývoji aplikací.

  Panagenda partner

  Necháváme Vaše data pracovat pro Vás

  Jako přední poskytovatel analytických a optimalizačních řešení ze světa týmové spolupráce, komunikace a social business dodává softwarová řešení a konzultace. Využitím odborných znalostí zaručíme úspěšnou realizaci vašich projektů, dosažení cílů a získání náskoku před konkurencí.

   

  Kromě toho panagenda se s vášní věnuje analýze a optimalizaci stávajících IT prostředí, stejně jako minimalizování celkových nákladů na vlastnictví (TCO).

  GEDYS Intraware Partner pro ČR

  Komplexní a jediné řešení pro IBM Notes pro multiplatformní strategii

  Od základu jsme změnili pohled na složitou problematiku kompletních CRM řešení a vybrali jsme partnera, jehož CRM a Helpdesk řešení pro IBM Notes & Domino je naprostou špičkou ve své oblasti. Máte-li SAP a IBM Notes určitě oceníte integraci přes BusinessMail pro SAP.

  Altova Reseller

  Nástroje pro pohodlnou práci nejen s XML dokumenty

  Pro vývoj našich rozšíření používáme nástroje od společnosti Altova. Podrobnou a aktuální nabídku nástrojů lze nalézt na www.altova.com

 • Reference

  Mezi našimi zákazníky jsou malé i velké, české i zahraniční společnosti s různými obory činnosti. Rádi Vám zprostředkujeme referenční návštěvu a předáme kontakt na společnosti, kterým naše řešení dlouhodobě pomáhají k vyšší efektivitě.

  CRM jako nástroj na řízení objednávky

  A small tagline

  Zadání:
  Jsme středně velká pražská firma dodávající IT infrastrukturu. Zákazníci mají často složitější požadavky, které musíme řešit s našimi dodavateli. Vše musí být navíc striktně řešeno dle termínu.

   

  Obchodníci nestíhají komunikovat se zákazníky a dodavateli. Díky velkým objemům emailů mezi obchodníky a partnery se snadno ztratí důležité informace, díky čemuž dochází ve zpoždění dodávek.

   

  Řešení:
  Zákazník nově využívá naše řešení GEDYS Intraware 8 CRM na platformě IBM. Emaily jsou snadno dle adresy rozpoznané a ihned nahrávané do CRM pod správného zákazníka. Všichni obchodníci tak vždy vidí ucelenou komunikaci týkající se např. i konkrétního obchodního případu. Každou objednávkou se navíc stratuje proces workflow přímo firmě na míru. Objednání, dodání, instalace, fakturace a další aktivity tak mají přesně vymezený prostor v procesu a nelze je opomenout. Systém obchodníkovi automaticky připomíná, kterým aktivitám se má věnovat. Obchodníci využívají mobilní telefon pro okamžité schvalování jendoltivých kroků objednávky.
  Zákazník později pořídil i další moduly CRM a využívá nyní i kompletní Lead management pro zprávu zájemců, Mailing pro jejich obesílání a Marketing pro řízení větších marketingových kampaní.

 • Volné pozice

  Do našeho dynamického mladého kolektivu hledáme další IT odborníky, kteří se nebojí realizovat i nejkompliko­vanější přání našich zákazníků. Nám blízké technologie jsou Java, skriptovací jazyky (lotusscipt, javascript, visual basic script).

  • Linux Administrátor – Junior
  • Java Vývojář – Junior

  Nabízíme:

  • přátelský, mladý kolektiv.
  • výběrpracoviště do Prahy či Liberce.
  • firemní benefity, vzdělávání a školení.
  • prostor pro vlastní iniciativu.

  Požadujeme:

  • časovou flexibilitu
  • samostatnost
  • ochotu vzdělávat se

  V případě zájmu o spolupráci zašlete prosím e-mail společně s Vaším strukturovaným životopisem na zamestnani@actis.cz.

 • Výpis z OR

  Výpis z obchodního rejstříku. Výpis byl pořízen ze serveru obchodního rejstříku http://www.justice.cz.

  Spisová značka: C 115554 vedená u rejstříkového soudu v Praze

  Název subjektu: Actis, s.r.o.

  IČO: 27385761

  Sídlo: Praha 4, Jana Růžičky 1165/2a, PSC 148 00

  Den zápisu: 12.10.2005

  Jednatel: Ing. Václav Ševčík