• Světlá budoucnost pro Vaše IBM Domino & Notes

  5 bodů pro zajištění rozvoje a velmi světlé budoucnosti platformy IBM Domino & Notes

  Bohatství je v datech

  Komplexní datová analýza

  Zjistěte, jaké poklady obsahuje Vaše IBM Notes & Domino platforma. Objevte svět, kde se prolíná historie se současností a kde vše souvisí se vším.

  E-mail pro 21. století

  Inovativní, intuitivní, moderní a rychlý

  IBM Notes & Domino obsahuje nový přístup k řešení starého způsobu komunikace IBM Verse. Obohacuje jej o prvotřídní hlídání důležitých úkolů a sdílení příloh.

  Zaručeně úspěšný tým

  Moderní intranet jak má být

  Sdílení silné vize, její akceptace a formování je motorem všech úspěšných společností. Zjistěte, jak se sdílí informace v IBM Connections

  Multiplatformní strategie

  Cloud, hybrid-cloud, on-premises

  Nezáleží, jakou strategii jste zvolili, zda cloud nebo instalované řešení on-premises. Zda preferujete windows nebo linux. IBM Notes & Domino funguje i pro měnící se strategie.

  Aplikace na míru

  Žádná zbytečná komplexnost, cíleně

  Platforma umožňuje vznik aplikací, které mění své vlastnosti s tím, jak rostou potřeby daného odvětví. V aplikacích na míru a jejich datech je ukryt poklad, o který se vyplatí pečovat dalším vývojem.

  Objevte světlou budoucnost

  Zařiďte ji i ve Vašem prostředí

  Objevte poklad ve vašich datech, poznejte vlastní systémy, zrychlete klientské stanice a vybavte se dalšími aplikacemi pro IBM Notes & Domino.

 • Bohatství je ukryto v datech

  Objevte bohatství ve vašich datech, pečlivě nasbíraných za úspěšného používání IBM Notes & Domino

  Svět, kde vše souvisí se vším

  Na data je potřeba nahlížet komplexně

  V datech nalezneme spoustu souvislostí, většinou historicky daných.  Každý identifikátor má svůj význam a dává smysl entitám a jejich vztahům. Je zapotřebí důkladné zpracování expertýzy, zahrnující různé datové formáty, multi-value hodnoty a zjištění objemu dat pro kompletní pochopení hodnoty dat.

  Replikace - pracuji tam, kde potřebuji

  Nativní vlastnost platformy IBM Notes & Domino

  Lokální přístup k datům je samozřejmostí. V distribuovaném prostředí na pobočkách pracují s daty stejně rychle jako na centrále. Automaticky dochází ke snížení možnosti ztráty dat a k jejich případné okamžité záchraně. I v době rychlého internetu je práce off-line stále velmi žádaným řešením.

  Šifrované = zabezpečené

  Vysoká úroveň zabezpečení v základu

  Uložená tajná hesla, čísla kreditních karet, soukromé osobní údaje nebo firemní údaje jsou data, o která je nutné pečovat s nevyšší pečlivostí. IBM Notes & Domino umí data zašifrovat pomocí pokročilého systému identit, klíčů osobních nebo sdílených.

  Šifruje se vše, od technické komunikace po uživatelem chráněné údaje.

  Bohatě naformátované

  Vzhled je důležitou součástí aplikací

  Návody, příručky, studijní texty, dokumentace systémů nebo vzory smluv jsou součástí snad každé implementace. IBM Notes mají unikátní systém pro definici rich-textu, která hraje zásadní roli např. při formátování smluv. Pokud chcete znovu vytisknout originál smlouvy, lze to jedině z prostředí IBM Notes, které zaručuje shodné formátování v průběhu času.

  Ytria flexYgrid - nejlepší na analýzu dat

  Ytria flexYgrid - nejlepší na analýzu dat

  Rychlejší, mohutnější a lepší nakládání s daty

  10x rychlejší zobrazení dat než byste odhadovali. Připraveno na komplexní analýzu dat, vytěžování, filterování a reporting. To vše s nejucelenějšími nástroji pro IBM Notes & Domino, které podporují vývojáře a administrátory v každodenních úkolech.

   

  Více o flexYgrid na oficiálních stránkách společnosti Ytria.

 • E-mail pro 21. století

  přepracovaný přístup k e-mailu, který si uživatelé zamilují

  Každodenní používání IBM Verse

  Neuvěřitelně přehledné a inovatiní rozhraní

  Podívejte se na video (cca 3min, angličtina) a přesvěčte se sami, jak moderně může vypadat e-mail v 21. století. Kromě vzhledu obsahuje spoustu vylepšení a nových způsobů pro třídění pošty a vedení osobní agendy.

  Sdílení souborů a informací s týmem

  Sdílejte soubory pomocí rychlých a intuitivních akcí

  Správným sdílením informací urychlíte firemní procesy, vzděláváte kolegy a neustále máte plnou kontrolu na obsahem a nastavením přístupu k souborům. Žádná důležitá informace by neměla zapadnout, s IBM Verse v IBM Connections Cloud je to zaručené.

  Zůstaňte v kontextu celý den a řešte důležité první

  Jedno okno prohlížeče, neomezené možnosti

  Na jedné obrazovce prohlížíte došlou poštu, odpovídáte na e-maily, třídíte důležité od nepodstatných a sledujete budoucí schůzky. Sdílení informací na intranet je na jedno tlačítko a stejně efektivní je plánování schůzek s kolegy on-line nebo osobně.

   

  Přehledně vidím, kdo mi co dluží a komu já dlužím odpověď.

 • Zaručeně úspěšný tým

  Pracujte jako tým 21. století s IBM Connections

  IBM Connections je přední platforma pro podnikové sociální sítě, která vám pomůže při práci. Umožňuje vaší organizaci zapojit ty správné lidi, urychlit inovaci a dosáhnout skvělých výsledků. Nyní můžete s důvěrou sdílet znalosti nad rámec tradičních hranic v organizaci. Zlepšit rozhodování. Zvýšit produktivitu celého týmu. Urychlit čas uvedení produktů na trh..

  Představení IBM Connections

  Platforma sítě pro týmovou spolupráci zlepšuje sdílení znalostí a inovací

  • Bezpečné sdílení souborů – i mimo firewall, sdílejte soubory se zákazníky a partnery s důvěrou
  • Snadné šíření informací a hledání odborností zkracuje vzdálenost mezi juniory a odborníky
  • Přirozené vytváření pracovních skupin podle tématu umožňuje efektivní a otevřenou komunikaci
  • Obshuje řešení pro aktuální zápisy z jednání, zodpovědnosti v týmu, sled událostí a aktivit, plánování a sledování stavu projektů

  Poznejte spojení e-mailu a sdílení informací

  Práce s přílohami, sdílení informací, plánování času, komunikace s týmem

  Seznamte se s funkčí strategií, kterou IBM vyvinula pro každodenní život v roli kompetentního zaměstnance nebo příkladného leadra. IBM Connections podporují a formují vznik otevřené firemní kultury založené na vzájemném uznání a respektu.

  Aktuální soubory k dispozici kdekoli

  Sdílejte soubory v týmu pro zajištění kvalitní spolupráce

  Poskytněte a nalezněte aktuální verzi souborů na které zrovna potřebujete pracovat. Spolupracujte s lidmi v jiném oddělení, externistními partnery nebo zákazníky a zároveň si zachovejte plnou kontrolu na přístupem a obsahem souborů.

  Licence pro sdílení souborů je v IBM Notes & Domino

  Začněte využívat moderní sdílení souborů 

  Součástí většiny licencí IBM Notes & Domino je verze pro sdílení souborů v rámci organizace již obsažená. Kromě sdílení souborů obsahuje ještě profily pracovníků pro snadnější dohledání kontaktních informací a organizačního zařazení.

 • Multiplatformní a flexibilní platforma

  Používejte IBM Notes & Domino platformu vždy - nezávisle na strategii, kterou jste zvolili

  Bezstarostně v IBM Cloud

  Jednoduchost, snadný start a vždy aktuální verze

  Vytěžte maximum z expertních znalostí odborníků v IBM, kteří zaručují prvotřídní bezpečnost pomocí certifikací a dlouhodobých zkušeností s provozováním systémů pro velké společnosti. Získejte výhody špičkového IT za cenu měsíčních provozních nákladů.

   

  Současné uživatele lze do cloudu převést prostřednictvím nativních i komerčních nástrojů tak, že uživatel nepozná výpadek a rovnou začne využívat nových služeb.

  Plná kontrola - instalované řešení

  Preferujete mít vše podle svého a dle nastavených firemních standardů

  Provozujte platformu IBM Notes & Domino u sebe, na vlasních serverech pomocí vlastního IT oddělení. Potřebnou odbornost Vám rádi poskytneme a vyladíme prostředí podle Vašich představ.

  Hybridní - cloud i on-premises

  A small tagline

  Uvnitř společnosti a pod zámkem mějte centrální aplikace, ven zpřístupněte část svých znalostí a prostředků vzdáleným nebo externím pracovníkům pomocí verze v cloudu.

   

  Chtějte dual-entitlement licence, které podporují cloud a on-premises provoz, kdy rozhodnutí pro některou z variant lze odložit.

 • Aplikace programované po desetiletí

  CRM, projektový management, helpdesk, document management, workflow

  Budoucnost pro IBM Notes & Domino je mnohem světlejší, pokud platformu využíváte naplno. Vývoj aplikací, řešící konkrétní a stále se měnící požadavky je efektivní a navíc existuje mnoho produktů, které lze začít rovnou využívat. Mezi nejlepší a nejkompletnější produkt patří GEDYS Intraware 8 CRM.

  GEDYS IntraWare 8

  Plně multiplatformní strategie - cloud, on-premises, off-line

  CRM pro týmovou spolupráci

  • Pokud ještě aplikace nemáte, je nejvyšší čas s nimi začít.
  • Vlastní aplikace a formuláře spojené s projektem nebo zákazníkem
  • Precizní Německé workflow poskytující vysokou úroveň detailu
  • Multiplatformní - IBM Notes klient, webová aplikace, mobilní aplikace, cloud a on-premises,

   

  Od prvního e-mailu s informacemi, přes pochopení strategií a cílů zákazníka až k automatizaci pracovních procesů, zákaznických chatů a blogů. Řiďte týmovou práci a všechny procesy týkající se Vašich zákazníků.

  Komunikace se státní správou

  Naše samostatné řešení datových schránek jsme naintegrovali do CRM tak, že backoffice spolehlivě a přehledně zpracovává příchozí zprávy. Odchozí zprávy, včetně důkazu o jejich existenci, jsou odesílány pro uživatele přirozeným způsobem.

   

  Nově jsme využili i služby České pošty - Dopis online a připravili konektor E-PostOffice, který zajistí odeslání doporučeného dopisu rovnou ze spisové služby

 • Analýza prostředí IBM Notes & Domino

  Sesbírejte aktuální informace o dění a získejte si management

  Základ pro mnoho obchodních procesů

  Informace jsou připravené pro manažerská rozhodnutí

  Získejte reálně sesbírané podklady, které poskytnou spolehlivý zdroj informací pro rozhodnutí managementu. Zpráva je zpracovaná v interaktivním formátu, lze používat filterování, např. podle oddělení nebo poboček. Data se sbírají po minimální dobu 3 měsíců. Ukázkový report (html, externí odkaz)

  Změřte kdo a jak prostředí používá

  Důkazy, které jsou nevyvratitelné

  Na přehledném grafu zjistíte, kolik lidí čte nebo zapisuje konkrétní objemy dat do databáze. Následně můžete spravedlivě rozpočítat náklady, které jsou na nesdílených prostředcích (tj. např. mimo systémových). V neposlední řadě uvidiíte jaké servery či licence můžete ušetřit správnou konsolidací.

  Přejděte na efektivnější způsob spolupráce

  IBM Verse, IBM Connections

  Pokud stále používáte diskuzní databáze, sdílené dokumenty nebo poštovní schránky, je nanejvýš vhodné zvážit lepší způsob týmové komunikace. Analýzou zjistitíte, v jakých aplikacích se informace čtou a do jakých jsou naopak vkládány. Zároveň lze pozorovat různé anomálie od standardu, které mohou znamenat např. bezpečností riziko.

 • Zrychlete uživatelům klientské stanice

  Uživatelé potřebují perfektní a připravené prostředí, bez překvapení a zbytečného čekání. Udržet dohodnutý standard a zároveň poskytovat potřebnou flexibilitu u výjimečných případů není snadné a tak je důležité měřit, jak efektivní prostředí reálně je.

  Vyzkoušejte Marvel Client Analyse zdarma na 1 rok!

  Nainstalujte, Analyzujte, Prohlížejte a Zajistěte nápravu

  Zažádejte o 1 roční analýzu zdarme

  Pro zjištění stavu je potřeba sesbírat hodnoty jednotlivých sledovaných ukazatelů, např. verze operačního systému, velikost paměti, volné místo na disku, počet databází v notes adresáři a mnohem více. Vyhodnocením jednolivých atributů lze dosáhnout několikanásobně rychlejších startů notes klienta.

  Faktory způsobující pomalou odezvu

  Rychlý musí být start i provoz

  • ODS - rozdíl mezi zastaralou a novou může být i 80%
  • Přebytečné soubory a nastavení v programovém a datovém adresáři
  • Datové adresáře umístěné na síťovém úložišti
  • Antivirový program nastavený na skenování datového adresáře
  • Zastaralé nebo neadekvátní inforace v dokumentech lokací
  • Nešetrné odstraňování cache.ndk

  Faktory způsobující pomaly běh

  A small tagline

  Antivirový program nastavený na skenování datového adresáře
  Zastaralé nebo neadekvátní inforace v dokumentech lokací
  Nešetrné odstraňování cache.ndk

 • Vaše Know-how si zaslouží péči

  Zvyšte ochranu důležitých informací a firemního know-how

  Platforma IBM Notes & Domino poskytuje vysoké zabezpečení ve své podstatě, ale při nesprávném zacházení může být zranitelná. Existují však nástroje, které zajistí, že zabezpečení je naprosto neprůstřelné. Funguje pro zabezpeční uvnitř společnosti i v případě využití cloudu.

  Extra úroveň ochrany

  Technicky zlepšené zabezpeční ovládané uživateli

  • Ochráníte server ID pomocí hesla, které spravuje omezený počet lidí
  • Zabráníte zneužití full-administrace
  • Změny v nastavení jsou zaznamenávány a mohou být vráceny
  • Sledování změn nastavení v každém okamžiku
  • Práce administrátorů je průkazná a chrání jak společnost, tak administrátory
 • Podrobná analýza konkrétních aplikací

  Na analýzu známých i neznámých databází se používají kanadské nástroje

  Ytria - scanEZ

  Zjistíte, co se odehrává v libovolné NSF databázi

  • Výkonné nástroje scanEZ Vám reálně šetrí čas, ale umí i mnohem více. Bez jejich pomoci by pro Vás bylo porozumění i spravování Vašich databází mnohem obtížnější.
  • scanEZ Vám umožňuje přímé označení a editací polí. Stejné je to i u profilových dokumentu.
  • Hromadné úpravy - Zobrazte rozdíly a změnte jakékoli množství dokumentu, vše naráz (např.: aplikujte formuli na pole u více než 1000 dokumentu)… bez nutnosti kódování agentu.

  Ytria - dbEZ a repEZ

  Vlastnosti databází a jejich nastavení replikací

  Nativní administrativní nástroje ukazují jen limitované informace o NSF vlastnostech z perspektivy serveru a načtení dat může chvílí trvat.
  Horší však je, že k dispozici máte jen málo možností ke změně globálních NSF vlastností. I když je možné pozměnit některé soubory, neobdržíte ani informace o současném stavu, ani potvrzení o provedených změnách.

   

  Ytria replicationEZ je administrační nástroj pro správu replikací databází, analýzu a rychlé nalezení případných problémů. Díky němu budete mít hned jasno ve spoustě replikačních otázek