Absolutní kontrola a nadhled nad Microsoft Teams

Sapio365 je vaše komplexní řešení správy a administrace Teams společnosti Microsoft. Administraci týmů, kanálů, členů, nastavení, obsahu  a dalších máte na dosah ruky, pouhými několika kliknutími.

Administrace Teams může být: rychlejší, sjednocená a přehlednější

Správa Microsoft Teams může vyžadovat velké množství práce; mnoho známých úskalí s administrací skupin a k tomu ještě navíc s další přidanou vrstvou složitosti.

Běžné úkoly, jako vědět, které týmy existují v Tenantu, prohlížet si jejich aktivitu a vidět, kdo má na starosti (vlastníky) konkrétních týmů, se často stávají časově náročné, protože online nástroje vyžadují více kroků a práce se skripty má svá vlastní úsklalí. Sapio365 je vaše řešení administrace Teams od Microsoft.

Se Sapio365 končí vaše úskalí a začíná lepší kontrola nad vaším Microsoft Teams

U

Kompletní přehled nad vašimi Teams

Sapio365 poskytuje úplný náhled do všech aspektů Teamsů, vše v jednom centrálním nástroji.

Snadná správa, žádné kódování

Dostaňte se do srdce dat Teams pouhými několika kliknutími – ne kódováním – pro rychlou a snadnou správu všech aspektů týmů.

Udržujte týmy v chodu

Sapio365 vám umožňuje spolehlivě spravovat všechny složitosti týmů způsobem, který není vůbec složitý, takže týmy se nikdy nestanou problémem.

Sapio365 se postará o správu Microsoft Teams vašeho Tenantu

 

Zjistěte, které Teams existují ve vašem nájemci

Rychle objevte všechny týmy ve svém Tenantu, abyste mohli soustředit své úsilí tam, kde je to důležité.

U

Sledujte činnost Teams

Podívejte se na kanály a zprávy a to i pro libovolný počet týmů najednou, kde získáte opravdový přehled nad aktuálním dění v Teams.

Sledujte veškerý obsah Teams OneDrive

Díky rychlému přístupu k libovolnému počtu souborů Teams na OneDrive budete moci vyhledávat, zálohovat, měnit oprávnění souborů a další na libovolném počtu souborů pouhými několika kliknutími.

Zobrazit všechna nastavení Teams najednou

Získejte jasný a podrobný přehled o všech vlastnostech a nastaveních Teams na jednom místě pro snadné přehledy umožňující hlášení.

Ujistěte se, že Teams mají řádné moderování

Snadno najděte všechny týmy bez přiřazených vlastníků, abyste se ujistili, že se jedná pouze o nekontrolované nebo nevyužívané.

Statistiky na stisknutí tlačítka

Sapio365 přichází s neustále rostoucí zásobou úloh souvisejících s Teams – jako je např. hledání všech výmů a ukázání jejich členů – předprogramovaných pro vás – na jedno kliknutí.

Vyzkoušejte Sapio365 na 7 dní zdarma!

Nasazení Sapio365 ve vaší společnosti je velmi jednoduchý proces, který zvládnete sami. Prvních 7 dní máte na vyzkoušení zdarma, během kterých zjistíte, jestli dokáže Sapio365 pomoci i ve vaší společnosti s administrací Teams.

Naše aplikace používají

Zákazníkům z mnoha oborů jsme již vybrané procesy optimalizovali.

Jste připraveni začít?