Služby tvoří náš den

Naším cílem je zprostředkovat prvotřídní službu k našim produktům
Komplexní nabídka služeb je nezbytnou součástí našich dodávek.

Odborné konzultace

Navrhneme řešení, která mají švih i nadhled. Zeštíhlíme vaše procesy a zvýšíme jejich efektivitu. Rozumíme byznysu a vidíme dál.

Vývoj na míru

Vývoj je velmi nákladná záležitost. Zaměřujeme se tedy na platformy s velmi rychlým postupem k cíli. Moderní technologie jsou základem naší agility. Kód musí být nejen funkční, ale také splňovat přísná kritéria udržitelnosti. Zaručujeme vysoký standard bezpečnosti a flexibilitu i pro ta nejnáročnější přání.

Pronájem vývojového týmu

Pro konkrétní potřeby vykrytí kapacity týmu interního vývoje nabízíme k dlouhodobému pronájmu vývojářský tým, včetně projektového manažera.

Podpora a provoz našich aplikací

Naše produkty a řešení neustále vyvíjíme, aby splňovaly vysoké nároky. Nestandardní situace řešíme rychle a na jeden dotyk. Jsme si vědomi, že naše řešení jsou pro zákazníka důležitá.

Podrobná analýza

Pomůžeme s formulací požadavků a odhalíme skryté souvislosti i rezervy. Analýzu chápeme jako tvůrčí proces hledání optima. Náš vývojářský tým zná vždy kontext. Výstupem analýzy je popsaná shoda všech stran.

Implementace a školení

Hladká implementace začíná ve fázi analýzy. Zachováváme flexibilitu a nové požadavky rychle zpracujeme. Dodáváme funkční řešení. Finální produkt předáme společně s dokumentací a zaškolíme administrátory a klíčové uživatele. Na přání můžeme zaškolit i uživatele.

Právní konzultace

Máme dlouhodobé zkušenosti s různými smlouvami pro dodávku řešení na míru, smluv o dílo, licenčních smluv a rádi se o ně podělíme.

Spolupracujeme s Mgr. Hanou Křenknovou – www.akkrenkova.cz

Naše aplikace používají

Zákazníkům z mnoha oborů jsme již vybrané procesy optimalizovali.

"Actis zajistil kompletní dodávku Zákaznického portálu, od myšlenky, po zprovoznění a zaškolení uživatelů."

– Ing. Marek Karabec, MK Market, s.r.o.

Jste připraveni začít?