Snadno spravujte své uživatele Office 365 v libovolném měřítku

Sapio365 umožňuje spravovat všechny aspekty uživatelů rychleji, snadněji a s lepším porozuměním. Vyzkoušejte a už to nebudete chtít dělat jinak!

Sapio365 - Administrace Office 365 a správa licencí pro administrátory Microsoft

Optimalizovaná správa uživatelů Microsoft Office 365

Bez ohledu na to, v jak velké společnosti pracujete, každý dostane stejnou sadu nástrojů, se kterou bude pracovat v Microsoft Office 365. A s tím přichází potřeba a nutnost spravovat uživatele většinou jednoho po druhém, s výjimkou určitých informací, které podporují hromadné akce.

V organizacích je často obtížné zjistit, které licence jsou přiděleny vašim uživatelům a pokud skutečně mají přístup ke službám, které potřebují a zda je využívají. Časem je potřeba začít používat skripty nebo se prokopat nastavením prostřednictvím admin portálů.

Sapio365 vám s tím pomůže a administrace Office 365 se stane hračkou!

Získejte více správy uživatelů Office 365 za kratší dobu.

U

Optimalizovaná správa uživatelů

Spravujte rozsáhlá data uživatelského profilu, členství ve skupinách, přiřazení licencí, soubory OneDrive, zprávy, pro všechny tenanty najednou.

Stabilní obchodní procesy

Neustálá ostražitost vůči uživatelským účtům pomáhá zabránit tomu, aby procesy kritické pro podnikání klopýtaly. V Sapio365 je vše rychlé a snadné.

Snadná správa, žádné kódování

Sapio365 poskytuje pracovní postup point-and-click i pro ty nejsložitější úkoly správy uživatelů.

Administrace Office 365 uživatelů a licencí pomocí podrobnějších informací

 

Zacházení s uživatelskými profily rychleji

Pracujte se všemi informacemi o uživatelském profilu (země, oddělení, typ uživatele, zásady týkající se hesel atd.) Přímo na dosah ruky. Proveďte úpravy libovolného počtu uživatelských profilů najednou.

Spravujte snadno i smazané uživatele

Získejte okamžitý přístup do koše s uživateli k dokončení nebo obnovení smazaných uživatelů.

i

Správné přiřazení uživatelských licencí

Při úplném zviditelnění všech informací o uživatelských licencích se můžete ujistit, že mají přiřazeny správné licence a že skutečně využívají služby, které mají.

Uživatelská hesla snadno a rychle

Rychle resetujte uživatelská hesla na dálku pro libovolný počet uživatelů najednou.

Zálohujte celou digitální stopu uživatele

Díky přístupu ke všemu od zpráv po soubory OneDrive si můžete rychle stáhnout vše, co souvisí s uživatelským účtem, pro archivaci.

Statistiky na stisknutí tlačítka

Sapio365 přichází s celou řadou scénářů správy uživatelů – jako je hledání uživatelů bez licencí nebo uživatelů s blokováním přihlášení – předem naprogramovaných pro vás.

Vyzkoušejte Sapio365 na 7 dní zdarma!

Nasazení Sapio365 ve vaší společnosti je velmi jednoduchý proces, který zvládnete sami. Prvních 7 dní máte na vyzkoušení zdarma, během kterých zjistíte, jestli dokáže Sapio365 pomoci při administraci Office 365 i ve vaší společnosti.

Naše aplikace používají

Zákazníkům z mnoha oborů jsme již vybrané procesy optimalizovali.

Jste připraveni začít?