Sapio365: Administrace Microsoft Office365, OneDrive a Teams

Rychle, jednoduše a lépe! Sapio365 je jedinečný All-In-One desktopový administrační nástroj, který vám poskytuje 360° pohled na vaše tenanty, týmy, skupiny, uživatele, weby. Získáte jasnou kontrolu nad informacemi potřebnými pro rychlou a efektivní správu Office 365.

Microsoft Teams

Sapio365 je vaše komplexní řešení pro správu všech záležitostí v Microsoft Teams. Členové, nastavení, obsah, konverzace atd. Vše máte na dosah ruky, pouhými několika kliknutími.

Více informací >

Microsoft OneDrive

Sapio365 vám poskytuje plný přístup a zviditelnění veškerého obsahu nástroje Microsoft OneDrive pro všechny týmy, uživatele, skupiny a weby ve vašem tenantu.

Více iformací >

Microsoft Office 365

Sapio365 vám poskytuje rychlý a úplný audit licencí Office 365 a využití plánu služeb pro všechny uživatele ve vašem tenantu a umožňuje rychle řídit přidělování licencí.

Více informací >

Podívejte se na video a zjistěte, co Sapio365 všechno umí!

 

Spravujte svá data v Office365 rychleji, s lepším porozuměním a větším zabezpečením než jakékoli cloudové řešení, webový portál nebo ad-hoc skripty!

Pracujte se všemi aspekty vašeho Office 365 tenantu bez kódování a slepých uliček. Nástroj zařídí úplnou viditelnost dat, kterou potřebujete např. pro identifikaci trendů, aktivit nebo problémů, které by jinak zůstaly bez povšimnutí.

Učiňte vždy důsledně informovaná rozhodnutí, podklady zajistí sapio365.

Správa sady Microsoft Office 365 ve všech detailech

Sapio365 je jednou z mála rozšířeních pro administraci Office 365, která vám poskytuje úplnou autonomnost dat. Všechny procesy zpracování dat pomocí Sapio365 jsou uloženy zcela ve vašem vlastním tenantu. Ytria ani žádná třetí strana nemají přístup k datům zpracovávaným pomocí nástroje Sapio365.

Uživatelé

Zobrazujte a upravujte všechny aspekty uživatelských nastavení, včetně licencí a oprávnění, jakož i data aplikace Outlook a kalendář.

Skupiny

Filtrujte a porovnávejte data podle skupin a týmů, abyste získali kontrolu nad členstvím, oprávněními a licencemi jednotlivých skupin.

Stránky

Zobrazujte, upravujte a diagnostikujte obsah webů Microsoft SharePoint a OneDrive, včetně přístupu a oprávnění pro každý jednotlivý soubor.

Tenants

Odemknutí viditelnosti na celých 360° v celém tenantu Microsoft Office 365, zjednoduší správu a údržbu, než kdykoli předtím.

Sapio365 vám umožňuje upravovat a filtrovat informace o všem, co se děje ve vašem tenantu Office 365, podle úrovně podrobnosti, která je pro vás nejrelevantnější; tenant, skupina, stránka, tým nebo dokonce jednotlivý uživatel.

Granulární kontrola nad vaším tenantem

Sapio365 organizuje a optimalizuje váš tentant Office 365 a poskytuje vám maximální možnou návratnost z cloudové investice. Podívejte se jak:

Členství ve skupině

Snadné prohlížení, sledování a úpravy nastavení týmů v Microsoft Teams a členství ve skupinách.

360-ti stupňový přehled

Pracujte s větším porozuměním a přesností tak, že údaje svého tenantu zobrazíte podrobně. Analyzujte data ze všech úhlů.

Reportování

Sapio365 poskytuje nový způsob, jak přistupovat k reportováníd dat z Office 365. Představuje živé analýzy v reálném čase ve flexibilních sestavách.

OneDrive

Zobrazit OneDrive v podrobných detailech; snadno upravovat a delegovat oprávnění shora dolů.

Licence a servis plán

Zobrazte celkový počet licencí ve vaší společnosti a snadno eliminujte nadbytečné licence.

Office 365 Groups

Získejte plnou kontrolu nad skupinami Office 365, distribučními seznamy a skupinami zabezpečení.

Sapio365 -  Nástroj administrace Office365

Teams management: rychlejší, sjednocený, přehlednější!

Správa Microsoft Teams může vyžadovat velké množství práce; mnoho známých úskalí s administrací skupin a k tomu ještě navíc s další přidanou vrstvou složitosti.

Běžné úkoly, jako vědět, které týmy existují v Tenantu, prohlížet si jejich aktivitu a vidět, kdo má na starosti (vlastníky) konkrétních týmů, se často stávají časově náročné, protože online nástroje vyžadují více kroků a práce se skripty má svá vlastní úsklalí.

Sapio365 vám s tím může pomoci.

Výkonný prohlížeč souborů a správce oprávnění pro Microsoft OneDrive

OneDrive je často součástí adopční kampaně, protože je to nezbytný produkt pro spolupráci a sdílení souborů. Počáteční nesrovnalosti však mohou v budoucnu zkoušet trpělivost uživatelů, což může způsobit, že nedostanou skvělý zážitek z cloudového správce souborů.

Bez jasné hierarchie souborů nebo možnosti centrální správy pro uživatele Microsoft OneDrivem, na jakékoli úrovni, mohou uživatelé ztratit čas hledáním svých dokumentů, vytvářením duplicit a dalšími zbytečnými nepříjemnostmi.

Sapio365 vám s tím pomůže!

Sapio365 - Nástroj administrace Microsoft OneDrive
Sapio365 - Nástroj pro správu licencí a uživatelů Office 365

Správa uživatelů a licencí pro Office 365 snadno a rychle

Bez ohledu na to, v jak velké společnosti pracujete, každý dostane stejnou sadu nástrojů, se kterou bude pracovat v Microsoft Office 365. A s tím přichází potřeba a nutnost spravovat uživatele většinou jednoho po druhém, s výjimkou určitých informací, které podporují hromadné akce.

V organizacích je často obtížné zjistit, které licence jsou přiděleny vašim uživatelům a pokud skutečně mají přístup ke službám, které potřebují a zda je využívají. Časem je potřeba začít používat skripty nebo se prokovápat nastavením prostřednictvím admin portálů.

Sapio365 vám s tím pomůže!

Vyzkoušejte Sapio365 na 7 dní zdarma!

Nasazení Sapio365 ve vaší společnosti je velmi jednoduchý proces, který zvládnete sami. Prvních 7 dní máte na vyzkoušení zdarma, během kterých zjistíte, jestli dokáže Sapio365 pomoci i ve vaší společnosti. Všechny funkce Sapio365 >

Integrační partneři pro Sapio365

ARTEX informační systémy spol. s.r.o.  Více ZDE >

Stránky výrobce nástroje

Naše aplikace používají

Zákazníkům z mnoha oborů jsme již vybrané procesy optimalizovali.

Jste připraveni začít?